Gortat wśród gwiazd, "jak zmieni klub"

To będzie smutny weekend dla Marcina Gortata - Polak mecz All Star zobaczy w domu przed telewizorem. "Polski Młot" w swoim stylu skomentował swoją nieobecność w meczu gwiazd. - Miejmy nadzieję, że taki zaszczyt mnie spotka, ale jak zmienię klub - mówi w rozmowie z korespondentem TVN24.

Prezydent Interu nie spełni prośby Mourinho

Prezydent Interu Mediolan Massimo Moratti, wbrew zapowiedziom trenera Jose Mourinho, ogłosił, że klub nie kupi nowego napastnika w styczniowym okienku transferowym.

Jeleń się rozstrzelał

Napastnik AJ Auxerre Ireneusz Jeleń zdobył dwa gole w wygranym u siebie 2:1 meczu francuskiej ekstraklasy z Montpellier. Piłkarz reprezentacji Polski trafił do bramki rywali w 16. i 28. minucie. Goście zdobyli jedynego gola w ostatniej minucie.

Wiślak pobił się z dyrektorem?

Jak podaje "Przegląd Sportowy" po meczu Wisły Kraków i Arki Gdynia doszło do przepychanki pomiędzy piłkarzem "Białej Gwiazdy" Patrykiem Małeckim i dyrektorem Arki Andrzejem Czyżniewskim. Ten ostatni twierdzi, że takie zdarzenie nie miało miejsca.

Dakar: będzie zmiana trasy?

Dwie załogi zespołu R-SIXTEAM w składzie: Robert Szustkowski-Jarosław Kazberuk (Mitsubishi Pajero) i Grzegorz Baran-Rafał Marton-Paweł Zborowski (MAN TGA) pomyślnie przeszły odbiór administracyjny przed 32. rajdem Dakar. Od strony technicznej wszystko jest zapięte na ostatni guzik, ale Dakar to najtrudniejszy rajd świata i po drodze należy się spodziewać wielu niespodzianek. Jedną nich, już na samym początku rajdu, są pogłoski o planowanej zmianie trasy w związku z ulewnymi deszczami w...

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435